Zavolajte nám +421940803435
Svet zábavy a umenia
Zavolajte nám +421940803435

PODUJATIA

Jednou z našich aktivít je organizovanie podujatí. Či už ste osoba, organizácia, združenie, firma, inštitúcia, úrad, obec, mesto alebo politická strana a chcete urobiť oslavu, či už narodeninovú, rozlúčku so slobodou, k výročiu, alebo ku dňu detí, hry, eventy, párty, diskotéky, koncerty, tematické večierky, otvorenia (barov,firiem,projektov), hody, k výročiu založenia, zviditeľnenia alebo propagácie Vašej politickej strany, osoby, tak neváhajte a využite túto jedinečnú službu a my vytvoríme akciu presne podľa Vašich predstáv a rozpočtu. Máme široký umelecký záber, dokážeme vytvoriť jedinečnú akciu, ktorá prekoná všetky vaše očakávania či ste dieťa, dospelí alebo senior.


Čokoľvek si predstavíte, my dokážeme zrealizovať!

FIREMNÉ AKCIE

Oslavuje Vaša firma výročie alebo plánujete firemný teambuilding?
Neváhajte a podeľte sa s nami o Vaše predstavy a my ich zrealizujeme tak aby sa každý zamestnávateľ a zamestnanec cítil výnimočne. Zabezpečíme akciu s moderátorom, Dj-om, umelcami (speváci, tanečníci, iné), workshopy a súťaže (najmä pri teambuildingových akciách). Všetky Vaše individuálne požiadavky zakomponujeme do programu.

Info ohľadom ceny a programu na t.č. 0940/803435 – Mário

ORGANIZOVANIE PÁRTY

Ak chcete osláviť rozlúčku so slobodu, povýšenie v zamestnaní, výhru v lotérii alebo čokoľvek! a neviete ako, neviete kde a v akom štýle, kontaktujte nás a o zábavu budete mať postarané. Taktiež zorganizujeme aj akúkoľvek malú/veľkú párty v podniku/pube/bare/diskotéke spolu s DJom a všetkým čo k perfektnej a nezabudnuteľnej párty patrí.

Info ohľadom ceny a detailného programu na t.č. 0940/803435 – Mário

NARODENINOVÉ OSLAVY

Narodeninové párty pre malých aj veľkých!

Pre maličkých máme pripravené zábavné atrakcie, nezabudnuteľný program s animátormi v tématických kostýmoch, vrátane gratulácií, krájania torty, maľby na tvár či tancovačky.

Pre veľkých program spestríme kostýmami, súťažami (aj 18+), DJom, moderátorom a oslávenec bude mať čas na vychutnanie si „svojho dňa“. Naša agentúra sa o všetko postará.

Info ohľadom ceny, kostýmov a detailného programu na t.č. 0940/803435 – Mário

MODEROVANIE


Jednou z našich unikátnych a veľmi dopytovaných služieb je moderovanie podujatí. Dlhoročné skúsenosti sú zárukou nezabudnuteľného zážitku pre všetkých zúčastnených. Dokonalá komunikácia s publikom, prirodzená improvizácia, kvalita prejavu a pozitívna energia na všetkých nesmierne zapôsobia.

DENNÉ TÁBORY


Neviete kam s deťmi počas letných, jesenných, zimných či jarných prázdnin?

Denné tanečné a športové tábory sú tou správnou odpoveďou. Práve u nás zažijete nekonečne veľa zábavy, smiechu a radosti, u nás spoznáte veľa kamošov, kamošiek a dobrých ľudí, no a všetci spolu zažijeme veľa krásnych zážitkov a príjemných chvíľ. Počas táborového týždňa sa naučíte tanečnú choreografiu, vyrobíte mnoho krásnych výtvarných diel, budete si musieť uloviť vlastný obed, poskáčete si na trampoline, zastrieľate si z luku, zúčastníte sa rôznych hier, pravej opekačky aj s prípravou a mnoho iného.

Tak neváhajte a poďte do nášho neobyčajného Tanečného kráľovstva so super animátormi, ktorých si veľmi rýchlo obľúbite.

TEMATICKÉ AKCIE

Počas celého roka organizujeme Tématické akcie pre deti v materských, základných školách ako aj súkromne doma, podľa Vašich požiadaviek.

• Šarkaniáda
• Tekvičková party • Halloween
• Mikuláš
• Karneval
• Ples
• Šibačka
• Deň matiek • Deň otcov • Deň detí
• Rozlúčka s predškolákmi
• a mnohé iné

Tieto akcie neustále inovujeme a dodávame im iný charakter a šat, takže ich môžete opakovane absolvovať každý rok a vždy to bude pre všetkých zúčastnených niečo nové.

KONCERTY

Či už ste majiteľ podniku alebo kapela, ktorá sa chce odprezentovať, vieme Vaše umenie skĺbiť do jedného.

Pre podnik pripravíme koncert so všetkým potrebným a pre kapelu/spevákov/speváčky zabezpečíme priestor, pódium, ozvučenie a iné.

Info ohľadom ceny a detailného programu na t.č. 0940/803435 – Mário

FLASHMOB

Bližšie info čoskoro

Info ohľadom ceny a detailného programu na t.č. 0940/803435 – Mário